لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر
INSTAGRAM
WHATSAPP

راهنمای خرید هولدر موبایل - پایه نگهدارنده موبایل

امروزه ارتباطات مردم از طریق شبکه‌های بی‌سیم به طور مداوم در حال گسترش است و تمامی مردم از تلفن همراه، تبلت و یا لپ تاپ استفاده می‌کنند. با این حال تمامی این وسایل دارای لوازم جانبی مخصوص به خود هستند که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و حتی می‌توان گفت ضروری می باشند. یکی از کاربردی‌ترین لوازم جانبی برای دستگاه‌های هوشمند همانند تلفن همراه داشتن یک پایه نگه‌دارنده موبایل یا همان هولدر موبایل است. با خرید هولدر موبایل می‌توانید زاویه دید مناسب را ایجاد کنید و یا زمانی که مشغول به کار و یا رانندگی هستید از آن‌ها برای ثابت نگه داشتن موبایل خود استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید از سال قبل تاکنون با ورود ویروس کرونا و متأسفانه افزایش آن مدارس و خیلی از ادارات به صورت آنلاین جلسات خود را برگزار می‌کنند بنابراین خیلی مشکل است که بخواهید تمام مدت گوشی تلفن و یا تبلت خود را در دست نگه دارید و به صورت طولانی مدت به کارهای روزمره و یا جلسات خود رسیدگی کنید، به همین علت داشتن یک پایه نگه‌دارنده موبایل بسیار ضروری است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با مزایای این لوازم جانبی کاربردی آشنا کنیم.

راهنمای خرید استند گوشی

پایه نگه‌دارنده گوشی موبایل چیست؟

پایه نگه‌دارنده گوشی وسیله‌ای برای ثابت نگه داشتن گوشی موبایل بر روی میز و یا دیگر وسایل است. در واقع می‌توان گفت این وسیله کاربردی قادر خواهد بود بسیاری از نیازهای ما را در هنگام استفاده گوشی موبایل برآورده کند. به عنوان مثال زمانی که در جلسه هستید و یا کنفرانسی به صورت آنلاین انجام می‌پذیرد با قرار داشتن تلفن خود بر روی این دستگاه به راحتی می توانید نکاتی که بسیار مهم است را یادداشت کنید زیرا دیگر نیاز نیست با یک دست گوشی تلفن را داشته باشید و با دست دیگر به سختی نکته برداری کنید. پایه نگه‌دارنده موبایل دارای جنس‌های متفاوتی از برندهای مختلفی هستند و شما برای خرید هولدر موبایل باید اول نیاز خود را بررسی کنید تا بتوانید بهترین استفاده و خرید را داشته باشید.

کاربرد پایه نگهدارنده موبایل

مطالعه کردن: امروزه کتاب های آنلاین و فایل‌های PDF بسیار رواج پیدا کرده است، اگر شما جزو افرادی هستید که با گوشی تلفن همراه خود کتاب های الکترونیکی و یا فایل‌های پی دی افی را مطالعه می کنید بهترین پیشنهاد خرید هولدر موبایل مناسب جهت قرارگیری بر روی میز و یا پاتختی برای نگه داشتن گوشی است.

ورزش کردن: اکثر افراد که وقت رفتن به باشگاه ورزشی را ندارند از اپلیکیشن های ورزشی و یا ویدئوهای ورزشی برای اشتباه انجام ندادن ورزش استفاده می کنند بنابراین مهم‌ترین وسیله برای ثابت نگه داشتن گوشی در این چنین مواقع یک پایه نگهدارنده موبایل مناسب است.

خرید هولدر موبایل

درس خواندن: امروزه با توجه به آنلاین شدن کلاس‌های درسی و دانشگاهی و همچنین نشستن طولانی مدت دانش آموزان در برابر نور گوشی و نزدیک نگه داشتن چشمان خود در برابر گوشی تلفن و یا تبلت، باعث آسیب رسیدن به بینایی آن‌ها می‌شود بنابراین با داشتن استند و تنظیم کردن زاویه دید و رعایت کردن فاصله مناسب در هنگام استفاده از استند و گوشی موبایل هم درس خواندن آن‌ها راحت تر می شود و هم آسیب کمتری به بینایی آن‌ها وارد می شود.

رانندگی کردن: مسلماً برای همه ما این اتفاق پیش آمده است که در حین رانندگی پاسخگوی گوشی تلفن همراه باشیم و یا به دنبال مسیری از طریق مسیریاب گوشی باشیم و تنها با یکدست به رانندگی بپردازیم. البته همه از خطرات استفاده از گوشی موبایل حین رانندگی مطلع هستیم و نیاز نیست در این مطلب بیان شود، اما برای آن که بتوانید در هنگام رانندگی با اطمینان خاطر و بدون نگرانی از گوشی خود استفاده کنید داشتن یک هولدر موبایل مناسب که با اتصال آن به خودرو و قرار دادن گوشی خود بر روی آن بسیار ضروری است.

بازی کردن: اکثر کودکان و یا بزرگ‌سالان علاقه شدیدی به بازی‌های موبایلی دارند و نگه داشتن طولانی مدت گوشی جهت بازی باعث آسیب به مچ دست می شود، به همین علت بهترین پیشنهاد استفاده از استند گوشی است زیرا با قرار دادن گوشی بر روی آن می توانید بازی‌هایی که نیاز به دسته دارند را نصب و بازی کنید.

تماشای فیلم: اکثر افراد برای گذراندن اوقات فراغت خود به تماشای فیلم با گوشی موبایل خود می‌پردازند و اگر گوشی شما در مکانی ثابت و فاصله مناسب قرارگرفته باشد، لذت تماشای فیلم چند برابر می شود.

انواع پایه نگه‌دارنده موبایل:

استندهای گوشی موبایل با توجه به پایه‌ی آن‌ها دارای چهار نوع هستند:

پایه گیره‌ای:

این نوع پایه نگه‌دارنده از یک قاب و دو گیره تشکیل شده است که بیشتر جهت اتصال روی دریچه خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان گوشی تلفن همراه خود را به صورت کشویی بر روی آن قرار دهید. این نوع پایه‌های گیره‌ای تنها بر روی دریچه‌های مربعی، مشبک و مستطیلی خودرو نصب می شود و بسیار سبک وزن هستند و آسیبی به دریچه‌های کولر خودرو وارد نمی کنند؛ اما باید در هنگام استفاده از گرمایش خودرو دریچه متصل شده به این هولدر بسته باشد زیرا گرمای زیاد باعث آسیب به تلفن همراه و باتری آن می شود.

پایه مغناطیسی:

راهنمای خرید استند گوشی

این نوع استندها دارای ابعاد کوچکی هستند و قابلیت اتصال به سطوح مختلفی را دارد. قسمت زیرین این پایه‌ها به صورت برچسب هستند و باید در هنگام نصب ابتدا مکان مورد نظر را تمیز و خشک کرد و سپس کاغذ برچسب پایه را جدا کرده و در مکان مورد نظر چسباند و پس از آن دیسک استند را نصب کرده و بعد از آن می توانید گوشی خود را بر روی دیسک قرار دهید. دیسک این نوع پایه نگهدارنده موبایل خاصیت مغناطیسی دارند و می توانید گوشی خود را به راحتی و بدون لغزش بر روی آن قرار دهید. همچنین این پایه‌ها قابلیت چرخش 360 درجه نیز دارند و می توانید گوشی را در هر جهتی که تمایل داشتید بچرخانید.

پایه چسبی:

این نوع پایه‌ها همان‌طور که از نام آن پیدا است چسبی است و باید برای چسباندن آن دقت کنید زیرا بر روی سطحی بچسبانید جدا کردن آن بسیار مشکل است.

پایه مکنده:

راهنمای خرید استند گوشی

در پایه‌های این نوع استندها، نوعی چسب مکنده قرار دارد که قابلیت نصب بر روی هر نوع سطوحی و مخصوصاً شیشه‌ای را دارد. استندهای پایه مکنده بر عکس استندهای پایه‌ی چسبی می توان به راحتی جابجا کرد.

کاربرد انواع هولدر موبایل

استندهای موبایل رومیزی:

استندهای موبایل رومیزی معمولا جهت استفاده در خانه و یا محل کار قرار می گیرند. مناسب ترین نوع پایه نگهدارنده موبایل که می توان بر روی میز قرار داد، استندهای مغناطیسی و یا گیره‌ای هستند. البته برخی از افراد نیازمند خرید هولدر موبایلی هستند که مجهز به شارژر باشد که بهترین گزینه برای آن‌ها داک شارژ و یا هولدر شارژ بی سیم است. این استندها همانند استندهای گیره ای و مغناطیسی هستند و تنها تفاوتی که دارند از قابلیت شارژ وایرلس برخوردار هستند.

راهنمای خرید استند گوشی

استند مناسب خودرو:

استندهای خودرو بیشتر جهت تمرکز بیشتر در رانندگی، استفاده از مسیریاب، پاسخگویی به تماس‌ها در حین رانندگی و ... مورد استفاده قرار می گیرد به همین علت خرید هولدر موبایل با کیفیت، قادر خواهد بود از گوشی شما نیز محافظت کند. نکات مهمی را که جهت خرید یک پایه نگهدارنده موبایل خودرو باید در نظر بگیرید عبارت اند از: جنس، نوع پایه نگه‌دارنده و ابعاد آن.

نگه‌دارنده تبلت:

تبلت ها از لحاظ ابعاد و وزن سنگین تر از گوشی های تلفن همراه هستند به همین علت جنس پایه ها و بازوهای استند تبلت باید بسیار مقاوم تر باشند تا بتوانند وزن آن‌ها را تحمل کنند. معمولا جنس استندها از نوع پلاستیکی و یا فلزی هستند.

دیگر نکات مهم هنگام خرید هولدر موبایل

- هولدر موبایل باید مناسب با ابعاد گوشی و یا تبلت باشد.

- پایه های نگهدارنده که قابلیت شارژ دارند باید به ظرفیت شارژ استند توجه داشت که متناسب با دستگاه هوشمند شما باشد.

- برخی پایه های نگهدارنده قابلیت 360 دارند بنابراین اگر می خواهید گوشی خود را در هنگام اتصال به استندها در نقاط مختلف تنظیم کنید بهتر است به این قابلیت توجه کنید.

سخن پایانی:

همان‌طور که در این مقاله بیان کردیم داشتن یک پایه نگهدارنده موبایل مناسب یکی از کاربردی ترین نوع لوازم جانبی گوشی و تبلت است. برای خرید آنلاین انواع هولدر موبایل اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه شما چیست؟

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کمپانی mpblberri می‌باشد.

طراحی فروشگاه آنلاین: citysun.ir